Par mums

Pociema Bitītēs darbojamies mēs – Dace un Ziedonis. Esam apvienojuši savas sirdslietas un radām gan skaistu, gan garšīgu produkciju. 

Pociema Bitītes ir māju nosaukums, kur visa produkcija tiek radīta, savukārt Ziedoņdārzs ir mūsu dārzs Pociema Bitītēs, kur produkcijas radīšanai nepieciešamie produkti tiek izaudzēti. Pociema Bitītes savu nosaukumu ir ieguvušas pateicoties bitēm, kas dzīvojušas mājas sienā – un nudien, tās vēl joprojām regulāri šajā sienā iemitinās (mainoties arī ar citiem iemītniekiem, kam šī siena šķiet īpaši mājīga), toties, lai bites tomēr varētu darīt savu darbiņu lietderīgi, un tās no sienas neizdzītu lapseņveidīgie, mūsu mājās jau vairākus gadus ir arī bišu stropi. 

Dace

Es ikdienā strādāju ar dažādiem projektiem Limbažos, taču rodu atelpu un prieku rūpējoties par dārzu. Jau gadiem izmēģinu dažādas zemeņu un tomātu šķirnes tādējādi meklējot pašas saldākās ogas un garšīgākos tomātus. Katru gadu mēģinām arī iegādāties jaunus augļu kokus un ogu krūmus, tā šogad esam iestādījuši krūmmellenes. Protams, varbūt nākošajā vasarā ogu vēl nebūs, bet cerams, ka labi ieaugsies un drīz, drīz jau mūsu plauktos varēs redzēt arī dažādus citus izstrādājumus, kā piemēram, sukādes, kuras šobrīd gatavoju no cidonijām un ķirbjiem. Es nevaru iedomāties dārzu bez ziediem, tādēļ mūsu produkcijas piedāvājumā atradīsiet arī krāsainus grieztos ziedus un puķes podiņos.
 
Brīvajā laikā, kad mani nevar atrast pamatdarbā un dārzā, es visticamāk gleznoju, dejoju vai ceļoju!

 

Ziedonis

Visu dzīvi esmu bijis saistīts ar lauksaimniecību. Jau vairākus gadu desmitus nodarbojos ar dārzeņu audzēšanu un tirgošanu. Vasarā tie var būt loki, sīpoli, gurķi, tomāti, bet ziemas periodā mans “firmas ēdiens” ir skābēti kāposti. Tos pagatavojam tikai no dabīgām sastāvdaļām – kāposti, burkāni, sāls un ķimenes.

Esmu aizrautīgs fotogrāfs un dejotājs. Darbojos Limbažu fotoklubā jau kopš fotokluba darbības atjaunošanas brīža, 2012.gada. 

Ja redzēsiet mani kādā pasākumā, tad vai nu manās rokās būs kamera vai sieviņa. Toties sestdienu rītos mani variet sastapt andelējoties Skultes tirgū. Nāc ciemos!

Katru dienu daba mums glezno bildes ar bezgalīgu skaistumu. /Dž. Ruskins/